ISSN 1337-6179          dnes je štvrtok 25. júla 2024, meniny má Jakub , zajtra Anna, Hana 
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Lunárny kalendár na dnes
Znamenie:
Ryby
Fáza Mesiaca:
3. fáza
Časť rastliny:
list
Živel:
voda
Výživa:
sacharidy
Sila Mesiaca:
vzostupná
Naši Prispievatelia

Kellerová Daniela

Niekoľko rokov sa venuje publicistickej a poradenskej činnosti v oblasti celostnej medicíny a zdravého životného štýlu. Bývalá redaktorka týždenníka Slovenka, v súčasnosti externá redaktorka týždenníka Život, v ktorom zostavuje pravidelnú rubriku o ľudovom liečiteľstve pod názvom Poraďme si navzájom. Ako atestovaný špecialista detoxikácie vedie Akreditované detoxikačné a bioregeneračné centrum, zamerané na informačnú medicínu a metódu Riadenej a kontrolovanej detoxikácie podľa MUDr. Josefa Jonáša.

počet článkov: 40
MUDr. Josef Jonáš

Významný český odborník na celostnú medicínu, priekopník novej vednej disciplíny – informačnej a detoxikačnej medicíny, nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj v Európe. Jeho unikátna metóda Riadenej a kontrolovanej detoxikácie už prekročila prah nášho kontinentu a rozširuje sa aj v zámorí. Vzhľadom na nemožnosť aktívnej spolupráce z dôvodu jeho veľkej pracovnej vyťaženosti, nám MUDr. Jonáš vyšiel v ústrety aspoň možnosťou publikovať v našom magazíne prevzaté a upravené články o detoxikačnej medicíne.

počet článkov: 24
Peter Gašparík

Snažím sa pracovať na sebe, svojom vnútornom rozvoji tak, aby som mohol pomôcť sebe a aj iným ľudom.

počet článkov: 17
Ivana Batůšková

Poradkyňa v oblasti celostnej medicíny a zdravého životného štýlu, duchovná terapeutka, publicistka. V českom meste Chropyně vedie Akreditované detoxikačné centrum podľa MUDr. Josefa Jonáša. Detoxikačnou medicínou sa zaoberá už od roku 2000. Minulý rok vyšla v Čechách jej prvá publikácia Detoxikační souvislosti informační medicíny podle MUDr. Josefa Jonáše. Okrem toho sa zaoberá duchovým terapeutickým systémom Results.

počet článkov: 16
Ota Reiss a Petra Reissová

Známy český priekopník zdravého životného štýlu a najmä makrobiotiky. V rámci vlastných výskumov v tejto oblasti sa venuje širším súvislostiam liečenia ochorení a prevencie zdravia. Pravidelne spolu s manželkou Petrou organizujú kurzy vegetariánskej a makrobiotickej stravy a tiež publikujú vo viacerých českých časopisoch.

počet článkov: 14
Adriana Jánošíková

Živí sa najmä masážami a maľbou na hodváb, býva v Klokoči, v Podpoľaní. Medzi masáže, ktoré robí patria: masáže polodrahokamami, kraniosakrálna terapia, bankovanie, lymfodrenáž, austrálska domorodecká KODO masáž, lávové kamene - Hot Stone masáž, Breussova masáž, aromamasáž, rôzne masáže tváre a hlavy, klasické aj relaxačné masáže, reflexná terapia chodidla, aromaterapeutické zábaly, rašelinové zábaly, Dornova metóda, masáže detí a dojčiat a podobne.

počet článkov: 11
Doc. Dr. Jitka Prevendárová, PhD.

Vo svojej práci sa zameriava na liečenie partnerských a rodinných vzťahov, ale aj individuálnych problémov, ktoré so vzťahmi súvisia. V rámci skupinového poradenstva vedie prednášky a semináre s tematikou rozvoja osobnosti, partnerských vzťahov a rodiny. Okrem klasických metód psychologickej diagnostiky a terapie s úspechom využíva v praxi aj alternatívne postupy - psychologickú astrológiu, spirituálnu terapiu (SRT) a Emotional Freedom Techniques (EFT). Uvedené metódy práce sú veľmi efektívne, umožňujú liečiť i závažné dôsledky dlhotrvajúcej krízy, ako aj niektoré telesné ochorenia, vzniknuté následkom psychickej disharmónie.

počet článkov: 5

predplatitelia

Copyright (C) 2007 - 2024 Magazín LUNA, s.r.o., ISSN 1337-6179
(verzia aplikácie 4.14)